Women talk banner

Podívej se na novou talk-show GENERATION WOMEN TALK, v níž naše ambasadorky Little Kao a Alice Bendová čelí otázkám přímo na tělo a sdílí zkušenosti své generace.

Objev tampony TAMPAX Compak Pearl

Compak Pearl Regular

Tampony TAMPAX Compak Pearl poskytují stejnou ochranu jako tampony Pearl v plné velikosti. Díky vysunovacímu aplikátoru mají ale kompaktnější podobu. Tampony TAMPAX Compak Pearl Regular jsou určeny pro dny s lehkým až středně silným krvácením. Tyto tampony mají plastový aplikátor SmoothTouch s protiskluzovou úpravou zaváděcích trubiček, takže se snadno a pohodlně zavádějí. Tampony TAMPAX Compak Pearl s technologií MotionFit se uvnitř šetrně roztáhnou, aby se přizpůsobily jedinečnému tvaru těla. Navíc mají šňůrku se speciálním výpletem, která pomáhá zabraňovat protečení ještě předtím, než k němu dojde. Tampony TAMPAX Compak Pearl jsou neparfemované a jejich jádro neobsahuje žádná barviva. Byly gynekologicky testovány. Asociace Oeko-Tex provedla nezávislé testování tamponů TAMPAX Compak Pearl na přítomnost škodlivých látek.

Tampax Pearl Compak RegularTampax Pearl Compak Regular

Compak Pearl Super

Tampony TAMPAX Compak Pearl poskytují stejnou ochranu jako tampony Pearl v plné velikosti. Díky vysunovacímu aplikátoru mají ale kompaktnější podobu. Tampony TAMPAX Compak Pearl Super jsou určeny pro dny se středně silným až silným krvácením. Tyto tampony mají plastový aplikátor SmoothTouch s protiskluzovou úpravou zaváděcích trubiček, takže se snadno a pohodlně zavádějí. Tampony TAMPAX Compak Pearl s technologií MotionFit se uvnitř šetrně roztáhnou, aby se přizpůsobily jedinečnému tvaru těla. Navíc mají šňůrku se speciálním výpletem, která pomáhá zabraňovat protečení ještě předtím, než k němu dojde. Tampony TAMPAX Compak Pearl jsou neparfemované a jejich jádro neobsahuje žádná barviva. Byly gynekologicky testovány. Asociace Oeko-Tex provedla nezávislé testování tamponů TAMPAX Compak Pearl na přítomnost škodlivých látek.

Tampax Pearl Compak SuperTampax Pearl Compak Super

Compak Pearl Super Plus

Tampony TAMPAX Compak Pearl poskytují stejnou ochranu jako tampony Pearl v plné velikosti. Díky vysunovacímu aplikátoru mají ale kompaktnější podobu. Tampony TAMPAX Compak Pearl Super Plus jsou určeny pro dny se silnějším krvácením. Tyto tampony mají plastový aplikátor SmoothTouch s protiskluzovou úpravou zaváděcích trubiček, takže se snadno a pohodlně zavádějí. Tampony TAMPAX Compak Pearl s technologií MotionFit se uvnitř šetrně roztáhnou, aby se přizpůsobily jedinečnému tvaru těla. Navíc mají šňůrku se speciálním výpletem, která pomáhá zabraňovat protečení ještě předtím, než k němu dojde. Tampony TAMPAX Compak Pearl jsou neparfemované a jejich jádro neobsahuje žádná barviva. Byly gynekologicky testovány. Asociace Oeko-Tex provedla nezávislé testování tamponů TAMPAX Compak Pearl na přítomnost škodlivých látek.

Tampax Pearl Compak Super PlusTampax Pearl Compak Super Plus

Vlastnosti a výhody tamponů TAMPAX Compak Pearl

MotionFit

MotionFit

Tampon se uvnitř šetrně rozvine, aby se přizpůsobil jedinečnému tvaru těla.

Testovány na přítomnost škodlivých látek

Testovány na přítomnost škodlivých látek

Asociace Oeko-Tex provedla nezávislé testování tamponů TAMPAX Compak Pearl na přítomnost škodlivých látek.

Šňůrka se speciálním výpletem

Šňůrka se speciálním výpletem

Speciální výplet zajišťuje sekundární absorpci pro ještě větší ochranu před protečením.

Hladká vrstva

Hladká vrstva

Hladká vrstva na povrchu umožňuje snadné vytažení tamponu.

Protiskluzová úprava aplikátoru

Protiskluzová úprava aplikátoru

Aplikátor má hladkou zaoblenou špičku a protiskluzovou úpravu zaváděcích trubiček, takže se snadno a pohodlně zavádí.

Vysunovací plastový aplikátor

Vysunovací plastový aplikátor

Díky vysunovacímu aplikátoru je tampon malý a můžete ho všude brát s sebou.

Diskrétnost v kapse

Diskrétnost v kapse

Barevný obal se jednoduše a tiše otvírá a je dostatečně odolný, aby vydržel v kabelce a byl vždy po ruce.

Jak používat tampony Tampax Compak Pearl?

Časté dotazy

Je používání tamponů Tampax Compak Pearl bolestivé?

Ne! Pokud je vám to nepříjemné, znamená to, že tampon není na správném místě. Je důležité, abyste používala Tampax Compak Pearl se stupněm absorpce vyhovujícím vám a intenzitě vašeho krvácení.

Jak často bych měla tampony Tampax Compak Pearl měnit?

To záleží na vašich potřebách. Tampony vyměňujte každých 4-8 hodin.

Můžu tampony Tampax Compak Pearl používat i v noci?

Ve dne nebo v noci... to je úplně jedno! Samozřejmě ale nedoporučujeme mít tampon zavedený více než 8 hodin.

Je snadné tampon vytáhnout?

Ano! Vytahovací nit je pevně všitá v tamponu, takže stačí zatáhnout a tampon snadno vyklouzne ven! Pokud ucítíte při tahání silný odpor, tampon asi ještě nebude zcela nasáklý. Příště zkuste použít tampon s nižší absorpční schopností. Nikdy nezapomeňte vyhodit použitý aplikátor do koše – nesplachujte ho do záchodu.

faq image